Log in
Kolekcja SKINOG

Kolekcja SKINOG

W ramach kolekcji ICON prezentujemy 6 koszulek T-shirt będących odzwierciedleniem naszej nieodpartej nostalgii za przeszłością. Projekty skinog ICON są bezpośrednim nawiązaniem do kultowych ikon i symboli popkultury, które w latach 90 przeżywały w Polsce energiczną ekspansję.

Do dziś mamy w głowach inspirujący, kolorowy obraz technikolor, ukazujący lepsze życie dalekiej zagranicy. Sztandarowe telewizyjne hity pozwalały poczuć nam klimat wolnego i bogatego społeczeństwa, co nabierało dodatkowego waloru w obliczu szarej polskiej codzienności. Obecnie rzeczywistość jest bardzo kolorowa, w ramach kontrastu skinog ICON jest tylko w czerni.

ciuchy od projektanta SKINOG

W poszukiwaniu nowej jakości i niepowtarzalnego dizajnu sięgnęliśmy po najlepsze tkaniny. W projekcie skinog ICON wykorzystaliśmy doskonałą mieszankę bawełny, modalu i elastanu. Królem zestawu jest szlachetny modal, który pochłania o 50% więcej wilgoci niż bawełna. Jest przyjazny dla skóry utrzymując ją suchą i umożliwiając swobodne oddychanie. Dodatkowo jest odporny na uszkodzenia, i ma delikatny, atłasowy połysk. Tę miękką i sprężystą mieszankę tkanin połączyliśmy ze skórzanymi aplikacjami najwyższego gatunku. Niektóre modele ubrań wzbogaciliśmy o elementy metalowe takie jak zszywki i ekspresy.

ubrania według projektu SKINOG

I'll stop wearing black when they make a darker color.

Log in or Sign up